Özel Yazılım İçin Teklif Alın

Özel Yazılım Mı Yaptırmak İstiyorsunuz?

PHP, HTML, CSS, JS, JQUERY, BOOTSTRAP kullanarak istediğiniz tarzda scriptler, otomasyon sistemleri, websiteleri hazırlayabiliriz tek yapmanız gereken aklınızdakini paylaşmak.

Özel yazılım yapma işlemi nasıl işler?

Öncelikle hem fiyat konusunun netleşmesi için hem de projenin ilerleyen aşamalarında sorun yaşanmaması adına en başta ne kadar detaylı ve düzenli bir şekilde kafanızdaki projeyi anlatırsanız sorunsuz bir şekilde istediğiniz sistemi yapabiliriz.

1) Kafanız tam olarak nasıl bir sistem istediğinizi canlandırın.

2) 1 Adet word, txt, excel veya PDF dosyasında nasıl bir proje istediğinizi yazın ekleme imkanınız varsa örnek site veya görsel ekleyin. 

3) Mail ile, destek bileti üzerinden veya canlı destek üzerinden bize gönderin ve detayları konuşmaya başlayalım.

Ne Yapmanız Veya Yapmamanız Gerekiyor?

1) Site linki verip bu sitenin aynısı istiyorum derseniz isteğiniz dikkate alınmaz.

2) Örneğin "sipariş eklemek istiyorum fiyatı nedir" derseniz fiyat verilmez bunun yerine "Sipariş ekleme sayfası olacak içerisinde sipariş başlığı, müşteri isim soy isim yazma alanı, resim yükleme alanı vs... olacak" şeklinde istediğiniz sayfada ki istediğiniz alanları belirtmeniz gerekmektedir. 

3) Müşteri ekleme sayfası istiyorum içerisinde şu şu alanlar olacak, sipariş ekleme sayfası istiyorum içerisinde şu şu alanlar olacak şeklinde isteklerinizi detaylı bir şekilde hazırlamanız gerekiyor.

Bu işlemleri yaptıktan sonra bize yukarıda belirtilen yollarla ulaşabilir ve istediğiniz yazılımı yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
Abone Ol Yeni Ürün Yayınlanınca Mail Gelsin